I-TEC - vše, co můžete k počitači potřebovat

I-TEC - kompletní portfolio příslušenství pro notebooky a stolní počítače - externí rámečky, video a audio adaptéry, čtečky, napájení atd.

HOME ›› NAPÁJENÍ ›› NAPÁJECÍ ADAPTÉRY

i-tec USB Power Charger 2 Port 2.1 A, síťová nabíječka pro USB zařízení, 2x USB 2.1 A, také pro iPad/iPhone a Samsung telefony a tablety

P/N:
CHARGER2A1
EAN:
8595611701399
ADVANCE Series je nejvyšší řada příslušenství i-tec, která vám umožní využívat špičkové technologie produktů v moderním designu a exkluzivním balení.

Síťová USB nabíječka pro mobilní telefony, tablety, navigace, powerbanky, hudební přehrávače, fotoaparáty a další digitální zařízení. 2 USB porty DC 5V / max. 2.1A jsou určeny k rychlému a efektivnímu nabíjení mobilních zařízení vyžadujících velký napájecí proud. Navíc disponují speciálními identifikačními obvody pro iPad/iPhone a Samsung telefony a tablety. Vstup AC 100-240 V umožňuje celosvětové použití. Bezpečnost zajišťuje proudová ochrana a stálý napájecí proud. Tuto síťovou USB nabíječku využijete v domácnostech, obchodních centrech i v kancelářích.

V případě problémů s instalací, technických potíží nebo nesprávné funkčnosti zařízení si nejprve ověřte možné řešení v záložce FAQ.
  • Síťová USB nabíječka pro rychlé a efektivní nabíjení až 2 USB zařízení současně
  • Vstup: AC 100-240V / max. 10W
  • Výstup: 2x A-typ USB DC 5V / max. 2.1A; speciální identifikační obvody pro iPad/iPhone a Samsung telefony a tablety
  • Proudová ochrana a stálý napájecí proud
  • Rozměry produktu 82 x 45 x 25 mm
  • Hmotnost produktu 62 g
  • Rozměry balení 160 x 115 x 32 mm
  • Hmotnost balení 107 g


OBSAH BALENÍ

  • i-tec USB Power Charger 2 Port
  • Manuál

Manuál
 

Otázka: Lze nabíjet 2 iPady / 2 Samsung tablety současně?
Odpověď: Nelze. Pro iPad / Samsung tablet je určen pouze jeden USB výstup.

Otázka: Proč nemohu nabíjet 2 iPady / 2 Samsung tablety současně?
Odpověď: Napáječ disponuje speciálními identifikačními obvody, které umožňují na jednom portu nabíjet iPad a na druhém portu Samsung tablet. Z tohoto důvodu nelze nabíjet 2 iPady / 2 Samsung tablety zároveň.

Otázka: Lze nabíjet iPad a Samsung tablet současně?
Odpověď: Ano, lze.

Dokumenty
   - Datasheet DE
 

webmaster: i-Pages - www.i-pages.cz © Copyright - i-tec Technologies s.r.o., Teslova 2, 702 00 Ostrava, tel.: +420 596 637 130

Soubory cookies nám pomáhají zajišťovat co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Dalším používáním webu s jejich využíváním automaticky souhlasíte. Podrobnosti v kategorii Firemní informace.