I-TEC - vše, co můžete k počitači potřebovat

I-TEC - kompletní portfolio příslušenství pro notebooky a stolní počítače - externí rámečky, video a audio adaptéry, čtečky, napájení atd.

HOME ›› ARCHÍV

i-tec USB 3.0 Mini Docking Station Advance 1x Gigabit Ethernet 3x USB 3.0, Notebook Ultrabook Tablet

P/N:
U3MINIDOCK
EAN:
8594047319840
ADVANCE Series je nejvyšší řada příslušenství i-tec, která vám umožní využívat špičkové technologie produktů v moderním designu a exkluzivním balení.

 

I-tec Docking Station Advance Mini s gigabitovou síťovou kartou a třemi USB 3.0 porty je jednoduchá dokovací stanice, která umožňuje rozšířit Váš notebook, ultrabook o všechny Vaše oblíbené periferie, jako např. plnohodnotnou klávesnici nebo myš, Ethernet, USB displej adaptér pro další monitor nebo externí HDD, čtečky paměťových karet, webkamery s vysokým rozlišením, multikanálová zvuková zařízení apod. Všechny zmíněné produkty pak připojíte k Vašemu notebooku v jednom okamžiku jediným USB 3.0 kabelem (One-Touch-System).
Tuto dokovací stanici lze také používat se všemi tablety s Windows 8 a s nainstalovanými ovladači verze 7.2 M0 nebo vyšší.

Příklady použití

 

  • Pomocí této jednoduché dokovací stanice můžete snadno a efektivně připojit k Vašemu notebooku všechny své oblíbené periferie. Stanice přímo obsahuje Giga Lan síťovou kartu. Na tři volné USB porty můžete připojit klávesnici, myš, grafický adaptér na připojení dalšího monitoru atd.
  • USB Sleep-and-Charge porty – umožňují nabíjet Vaše USB zařízení jako mobilní telefony, fotoaparáty nebo tablety, i když je počítač v úsporném režimu nebo vypnutý, a dokonce také, když není dokovací stanice připojená k počítači nebo notebooku (*zařízení musí podporovat USB nabíjení).
  • U stolního počítače zase můžete zařízení využít jako rychlý USB HUB.

Při upgradu na Windows 10 postupujte podle pokynů zde.
 
V případě problémů s instalací, technických potíží nebo nesprávné funkčnosti zařízení si nejprve ověřte možné řešení v záložce FAQ.
• 3 x USB 3.0 port - připojení USB periférií, zpětně kompatibilní s USB 2.0
• USB 3.0 pracují s technologií „Charging Downstream Port“ – CDP pro rychlé napájení zařízení
• 1x Ethernet 10, 100, 1000 Mb/s LAN RJ-45 port s funkcí MDI, MDIX a autokorekce
• Podpora USB 3.0 (max. 5 Gb/s) , USB 2.0 a USB1.1
• LED indikace – napájení a Ethernet připojení
• Podpora Wake-on-LAN
• 1x Micro USB 3.0 port - určen pro připojení k USB portu PC nebo NB
• Napájecí adaptér vstup 100-240 VAC, 50-60 Hz, výstup 5 VDC, 2 A 
• OS Windows XP, Vista, 7 32/64 bit, 8 32/64bit, 8.1 32/64bit, 10 32/64bit, Mac OS X, Linux Ubuntu 14.04, Android 5 (Lollipop) a vyšší
• Rozměry produktu 90 x 70 x 16,5 mm
• Hmotnost produktu 58 g
• Rozměry balení 155 x 150 x 50 mm
• Hmotnost balení 377 g

Systémové požadavky
Hardwarové požadavky
PC, notebook s volným USB portem

Operační systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Windows 10 32/64bit, Mac OS X, Linux Ubuntu 14.04, Android 5 (Lollipop) a vyšší

Obsah balení
• i-tec USB 3.0 Mini Docking Station
• Napájecí adaptér
• USB 3.0 kabel (100 cm)
• CD s ovladači a manuály
• Quick Start
 

Možné problémy a jejich řešení po upgradu nebo instalaci Windows 10 nejdete zde.

Všeobecné problémy s USB 3.0 - klikněte zde.

Důležité - pokyny pro instalaci v operačním systému Windows 8.1 najdete zde.

Otázka:
Chci nabíjet ve Windows OS zařízení Apple (iPad, iPhone, iPod) přes USB 3.0 / 2.0 port. Existuje softwarová možnost řešení tohoto problému?
Odpověď: Standardní napájení je řešeno přes dodávaný síťový adaptér k zařízení Apple. Přesto byl firmou ASUS vyvinut software „ASUS Ai Charger“ pro možnost pracovat a současně nabíjet zařízení Apple přes USB port notebooku / PC, přes připojený HUB nebo dokovací stanici ve Windows prostředí. Více informací s možností stažení a odzkoušení naleznete zde: http://event.asus.com/mb/2010/ai_charger/. I přes množství pozitivních zkušeností s použitím tohoto softwaru však nemůžeme zaručit jeho 100% účinnost ve všech možných hardwarových kombinacích.

Otázka: Při zavření víka dochází k uspání notebooku. Jak mám nastavit, aby k tomu nedocházelo?
Odpověď: Otevřete „Ovládací Panely“ a dále nastavte „Možnosti napájení“ – „Nastavení pro zavření víka“ – „Při zavření víka“ – „Neprovádět žádnou akci“.

Otázka: Jaké požadavky jsou na primární grafické karty pro použití s DisplayLink chipsety v i-tec grafických adaptérech a dokovacích stanicích?
Odpověď: DisplayLink grafické chipsety jsou sekundární (další) grafické karty v PC. Pro svou činnost potřebují mít nainstalovanou primární grafickou kartu. Windows XP: V tomto OS si DisplayLink instaluje své vlastní virtuální grafické adaptéry ve Správci zařízení a ve Windows video vlastnostech. Proto ve Windows XP umí pracovat i bez závislosti na primární grafické kartě. Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 a pozdější: V těchto operačních systémech DisplayLink grafický ovladač pracuje jen v závislosti na primárních grafických kartách: Intel, NVidia, ATI/AMD, VIA. Neumí pracovat se SiS nebo Matrox grafickými kartami. Také by nemusel pracovat, jestliže je v OS nainstalováno více grafických karet. DisplayLink také nepodporuje ATI crossfire nebo NVidia SLI konfiguraci. Podporuje NVidia GeForce Go 7700/7900 od verze v6.3 nebo novější.

Otázka: Počítač nedetekuje dokovací stanici, popř. dokovací stanice se nechová správně.
Odpověď: Zkontrolujte, jestli máte ve Vašem počítači nainstalovány aktuální ovladače pro jeho USB 3.0 rozhraní. Pro detailnější informace se podívejte na náš web (odkaz Problémy USB 3.0).

Otázka: Mohu získat podrobnější informace o problémech s dokovací stanicí?
Odpověď: Jistě, lze se obrátit na naši podporu (www.i-tec.cz).

Otázka: Dokovací stanice mi nefunguje s tabletem a Windows 8.
Odpověď: Nainstalujte si prosím nejnovější verzi ovladačů 7.2 M0 nebo vyšší, ke stažení v sekci Download.

Otázka: Počítač s Mac OS nedetekuje dokovací stanici, popř. dokovací stanice se nechová správně pod Mac OS.
Odpověď: Proveďte upgrade firmware pro U3MINIDOCK podle instrukcí v Download liště - stáhněte si soubor "Firmware pro U3MINIDOCK".

 

webmaster: i-Pages - www.i-pages.cz © Copyright - i-tec Technologies s.r.o., Teslova 2, 702 00 Ostrava, tel.: +420 596 637 130

Soubory cookies nám pomáhají zajišťovat co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Dalším používáním webu s jejich využíváním automaticky souhlasíte. Podrobnosti v kategorii Firemní informace.