I-TEC - vše, co můžete k počitači potřebovat

I-TEC - kompletní portfolio příslušenství pro notebooky a stolní počítače - externí rámečky, video a audio adaptéry, čtečky, napájení atd.

HOME ›› ARCHÍV

i-tec Advance Univerzální cestovní adaptér do elektrické sítě 100-240 V 6 A do více než 150 zemí světa (Evropa/VB/USA/Čína/Japonsko/Austrálie,...)

P/N:
CHARGERUNI
EAN:
8594047319758
ADVANCE Series je nejvyšší řada příslušenství i-tec, která vám umožní využívat špičkové technologie produktů v moderním designu a exkluzivním balení.

Tento univerzální cestovní adaptér je jednolitá, kompaktní jednotka se čtyřmi výsuvnými mezinárodními zástrčkami a univerzální zásuvkou, umožňující jednoduchou a bezpečnou cestu, jak připojit Vaše přenosné spotřebiče do elektrické sítě ve více než 150 zemích světa.

Univerzální adaptér není určen pro použití se síťovou zástrčkou s průměrem kolíku 4,8 mm. Tento adaptér svou konstrukcí jen uzpůsobuje připojení zařízení v jednotlivých zemích. Nemění napětí!

Seznam zemí, podle kterého si můžete ověřit použití dané zástrčky:
EUROPE – většina zemí Evropy
AUST/CHINA – Austrálie, Nový Zéland, Čína, Argentina
USA – Spojené Státy Americké, Venezuela, Brazílie, Japonsko
U.K. – Velká Británie, Indie, Saúdská Arábie

V případě problémů s instalací, technických potíží nebo nesprávné funkčnosti zařízení si nejprve ověřte možné řešení v záložce FAQ.
  • Rozměry produktu 60 x 60 x 70 mm
  • Hmotnost produktu 98 g
  • Rozměry balení 185 x 121 x 77 mm
  • Hmotnost balení 132 g

Obsah balení
  • i-tec Universal Travel Adapter Advance 100-240 VAC 6 A
  • Manuál

 

Otázka: Adaptér přestal fungovat?
Odpověď: Může se jednat o vadnou (shořelou) pojistku. Můžete ji vyměnit následujícím postupem. Na spodní straně adaptéru odklopíte pootočením klobouček (nachází se přímo uprostřed) chránící pojistku. Tu zkontrolujte, a pokud bude ohořelá, vyměňte ji za stejný typ.

Otázka: Nelze vysunout ta zástrčka, kterou potřebuji?
Odpověď: Zkontrolujte, zda máte všechny ostatní zástrčky pořádně zasunuté a případně dosuňte, dokud neuslyšíte zacvaknutí.

 

webmaster: i-Pages - www.i-pages.cz © Copyright - i-tec Technologies s.r.o., Teslova 2, 702 00 Ostrava, tel.: +420 596 637 130

Soubory cookies nám pomáhají zajišťovat co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Dalším používáním webu s jejich využíváním automaticky souhlasíte. Podrobnosti v kategorii Firemní informace.