I-TEC - vše, co můžete k počitači potřebovat

I-TEC - kompletní portfolio příslušenství pro notebooky a stolní počítače - externí rámečky, video a audio adaptéry, čtečky, napájení atd.

HOME ›› KONTAKT A SERVIS ›› FIREMNÍ INFORMACE

Plnění v rámci ASEKOL s.r.o
Společnost i-tec Technologies s.r.o. je členem kolektivního systému ASEKOL s.r.o.  (www.asekol.cz), prostřednictvím kterého se spolupodílí na financování sběru a likvidace IT produktů, spotřební AV elektrotechniky a baterií a akumulátorů.

Výše finančního navýšení je v souladu s ceníkem ASEKOLU. Veškeré prodejní doklady (faktury) vystavené firmou i-tec Technologies s.r.o. obsahují informaci - „Zpětný odběr a oddělený sběr tohoto elektrozařízení a elektroodpadu (včetně akumulátorů a baterií) je řešen kolektivním systémem ASEKOL. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz“

Osvědčení o zapojení do systému ke stažení zde.
Osvědčení o zpětném odběru přenosných baterií a akumulátorů ke stažení zde.


Plnění v rámci sdružení EKOKOM
Společnost i-tec Technologies s.r.o. je od roku 2002 zapojena v celostátním systému sběru, likvidace a zpětné recyklace obalů a obalových materiálů.
Klientské číslo: EK-F00021441

Certifikát EKOKOM ke stažení zde.

Plnění v rámci OSA a Intergram
Dne 10. listopadu 2006 vstoupila pod č. 488/2006 Sb. v platnost vyhláška Ministerstva kultury, která stanoví typy přístrojů k zhotovování rozmnoženin, typy nenahraných nosičů záznamů a výše paušálních odměn u těchto nosičů.

K výběru těchto poplatků jsou pak oprávněni kolektivní správci OSA (za autory) a Intergram (za výkonné umělce a výrobce). Poplatky se mezi ně dělí 1:1.

Společnost i-tec Technologies s.r.o. je jako dovozce paměťových karet, USB flash disků, MP3 přehrávačů, externích harddisků, zálohovacích zařízení a také čteček paměťových karet (dle zákona nenahraných nosičů záznamů a přístrojů k zhotovování rozmnoženin) povinna odvádět sdružením OSA a Intergram poplatky za výše uvedené produkty a tudíž do cen našich produktů zahrnujeme také tyto poplatky.
 

webmaster: i-Pages - www.i-pages.cz © Copyright - i-tec Technologies s.r.o., Cihelní 3285, Ostrava, tel.: +420 596 637 130

Soubory cookies nám pomáhají zajišťovat co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Dalším používáním webu s jejich využíváním automaticky souhlasíte. Podrobnosti v kategorii Firemní informace.